Netgear, ASUS, TP-LINK

Nareszcie WI-Fi 6E również w punktach dostępowych Asus, TP-Link oraz Netgear !

A oto porównanie wybranych które przygotowaliśmy

Netgear Nighthawk RAXE500 Tri-band Wi-Fi 6E :
- Nighthawk RAXE500 Tri-band Wi-Fi 6E Router firmy Netgear został zaprojektowany w celu zapewnienia ultraprzepustowości i zwiększonej pojemności.
- Wykorzystuje on pasmo 6 GHz, oprócz istniejących pasm 2,4 GHz i 5 GHz, co zapewnia mniej zatłoczone i wolne od zakłóceń połączenia.
- Router obsługuje wielogigabitowe prędkości bezprzewodowe, co czyni go idealnym do zastosowań wymagających dużej przepustowości, takich jak przesyłanie strumieniowe wideo w jakości 4K/8K, granie online i aplikacje VR.
- Wyposażony w zaawansowane technologie, takie jak MU-MIMO (Multiple User Multiple Input Multiple Output) i OFDMA (Orthogonal Frequency Division Multiple Access), które efektywnie obsługują wiele urządzeń i poprawiają ogólną wydajność sieci.
- Nighthawk RAXE500 posiada również dodatkowe funkcje, takie jak potężne wzmacniacze, beamforming i zaawansowane protokoły zabezpieczeń, które zapewniają niezawodne i bezpieczne doświadczenie z Wi-Fi.

ASUS ROG Rapture GT-AXE11000 :
- Router ROG Rapture GT-AXE11000 firmy ASUS zoptymalizowany jest pod kątem wydajności w grach i obsługuje technologię Wi-Fi 6E.
- Oferuje on niskie opóźnienia i wysoką prędkość Wi-Fi, zapewniając płynne doświadczenie w grach.
- Router wykorzystuje projekt trójzakresowy z pasmem 6 GHz, co zapewnia szybsze i mniej zatłoczone połączenia do gier i innych zadań wymagających dużej przepustowości.
- Wyposażony w potężny procesor czterordzeniowy i zaawansowane funkcje dedykowane graczom, takie jak Game Boost i WTFast Game Accelerator, które priorytetyzują ruch związany z grami i redukują opóźnienia.
- ROG Rapture GT-AXE11000 oferuje także wiele opcji zarządzania i dostosowywania za pomocą aplikacji ASUS Router, co pozwala użytkownikom zoptymalizować ustawienia sieci pod kątem wydajności w grach.

TP-Link AX96 :
- Router Archer AX96 firmy TP-Link został zaprojektowany w celu zapewnienia wielogigabitowej prędkości i zwiększonej pojemności sieci dla domów i małych firm.
- Obsługuje technologię Wi-Fi 6E, wykorzystując pasmo 6 GHz do zmniejszenia zakłóceń i zapewnienia szybszego połączenia.
- Router wykorzystuje zaawansowane technologie, takie jak Beamforming i BSS Coloring, które poprawiają zasięg i redukują opóźnienia, zapewniając stabilne i niezawodne połączenie Wi-Fi.
- Obsługuje jednoczesne połączenia wielu urządzeń, co czyni go odpowiednim dla domów i małych firm posiadających wiele urządzeń i wysokie wymagania dotyczące przepustowości.
- Archer AX96 posiada również przyjazny interfejs, który umożliwia łatwe skonfigurowanie i zarządzanie ustawieniami sieci za pomocą aplikacji TP-Link Tether.


Zespół DataLink Experts